A Heinemann Testvérek Kft a hazai ital és édesség piac meghatározó szereplője. Dinamikusan fejlődő fine food üzletágába pályázatot hirdet.

Brand Manager

FELADATOK

  • Édesség, bor és fine food portfólió menedzsment
  • Meglévő és új értékesítési csatornák dinamikus fejlesztése
  • brand stratégiák megismerése, adaptálása, illetve kialakítása
  • brand budgetek kezelése, felügyelete és ezek segítségével éves marketing tervek kidolgozása, végrehajtása
  • Üzletág piaci trendjeinek nyomon követése, elemzése, piaci részesedés növelése
  • Hatékony portfólió kezelés és racionalizálás, új termékek bevezetése
  • értékesítés támogatása – folyamatos kapcsolattartás társ osztályokkal
  • webshop, közösségi média megjelenések támogatása, koordinálása, márka kommunikációk menedzselése
  • Event marketing feladatok szervezése, végrehajtása
  • POS tervezések, beszerzések, kapcsolattartás ügynökségekkel
  • havi és éves beszámolók, riportok, prezentációk készítése márka tulajdonosok részére angol nyelven

AZ IDEÁLIS JELÖLT:

  • felsőfokú végzettségű
  • FMCG és/vagy releváns termékkörben Brand Manangeri pozícióban több éves tapasztalatot szerzett. (különösen édesség üzletágban)
  • Marketing ismeretek mellett proaktív, sales-es attitűddel is rendelkezik.
  • Jó tárgyalási, szervezői és kommunikációs képességek birtokában van.
  • Társalgási szinten beszéli az angol nyelvet

MIÉRT CSATLAKOZZ HOZZÁNK?

  • Prémium nemzetközi márkák várnak rád
  • Megvalósíthatod kreatív elképzeléseidet.
  • Közvetlen kapcsolatban leszel a nemzetközi márkatulajdonosokkal
  • Évente több alkalommal is utazhatsz kiállításra, gyártói látogatásra
  • versenyképes juttatási csomagban részesülsz

Egyéb információ az állásról:

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:
    Goodman Logistic Centre. Gyál, M0-M5 csomópont.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Gyál, 2360 Hrsz 7000/15.

info@heinemann.hu e-mail címre várjuk a fényképes önéletrajzokat!

Hírek

  • Viaszba zárt tökéletesség

    2019.01.18.

    - Azt tudtad - kérdezi barlangász barátom, aki mellesleg tárgyfotós is, ezért ő készítette a képeket a Maker's Mark-üvegről ehhez a cikkhez -, hogy az igazi viszkifanok tartanak otthon egy kis forrásvizet is az ital származási helyéről, mert ha ebből öntenek pár cseppet a pohárba, még autentikusabbá válik az ízélmény?

    tovább
  • PORTÓI VARÁZSLAT MAGYARORSZÁGON

    2018.12.07.

    PORTÓI VARÁZSLAT MAGYARORSZÁGON

    BESZÁMOLÓ A REAL COMPANHIA VELHA KÓSTOLÓRÓL

    Novemberben a Heinemann Testvérek Kft. szervezésében lezajlott egy igen nívósra sikeredett portói bor kóstoló, amit egy remek szakember tartott, aki nem más, mint a Real Companhia Velha cég jelenlegi tulajdonosa, Pedro Silva Reis.

    tovább