BSI Márka Nagykövet állás

A Heinemann Testvérek Kft., több alkohol/ italkategóriában piacvezető, 25 éve a magyar piacon meghatározó szerepet betöltő cég magyarországi Márka Nagykövetet keres a Beam Suntory International termékeire.

FELADATOK

  • elsajátítja a márka nagykövet feladatkörhöz szükséges márka ismereteket
  • aktívan részt vesz rendezvények, események szervezésében, lebonyolításában
  • nyilvános szerepléseket vállal a márkaismertség növelése céljából
  • tartalmakat készít, kommunikál adott social media felületeken
  • előadásokat tart, folyamatosan ajánlja a képviselt márkákat
  • vendéglátó üzleteket látogat, kapcsolatokat épít, erősíti a képviselt márkák hírnevét
  • „guest shift” feladatokat lát el
  • általános fogyasztói visszajelzéseket gyűjt, meglévő aktivitásokkal kapcsolatos visszacsatolásokat továbbítja a marketing osztály részére
  • nyomonköveti és riportálja a konkurens márkák tevékenységét
  • beszámolókat, prezentációkat készít a marketing osztály részére

ELVÁRÁSUNK:

  • bártender munkaterületen szerzett tapasztalat
  • kiemelkedő kommunikációs készségek
  • jó tárgyalási képességek
  • social média kommunikáció területen szerzett tapasztalat vagy ez iránti elhivatottság
  • professzionális hozzáállás
  • angol nyelvismeret előnyt jelent

MIÉRT CSATLAKOZZ HOZZÁNK?

  • sokszínű és kihívásokkal teli feladatok várnak
  • motiváló, támogató légkörben dolgozhatsz
  • versenyképes juttatási csomagban részesülsz

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • rugalmas

MUNKAVISZONY:

  • szerződéses

  • készíts egy maximum 6-8 perces video-t
  • benne egy általad szabadon választott Maker’s Mark koktéllal,
  • információval, amit a koktélról és a Maker’s Markról megosztanál
  • küldd el a video-t - mellékeld Önéletrajzodat is – 2019 JANUÁR 20.-ig a  email címre

Hírek

  • Viaszba zárt tökéletesség

    2019.01.18.

    - Azt tudtad - kérdezi barlangász barátom, aki mellesleg tárgyfotós is, ezért ő készítette a képeket a Maker's Mark-üvegről ehhez a cikkhez -, hogy az igazi viszkifanok tartanak otthon egy kis forrásvizet is az ital származási helyéről, mert ha ebből öntenek pár cseppet a pohárba, még autentikusabbá válik az ízélmény?

    tovább
  • PORTÓI VARÁZSLAT MAGYARORSZÁGON

    2018.12.07.

    PORTÓI VARÁZSLAT MAGYARORSZÁGON

    BESZÁMOLÓ A REAL COMPANHIA VELHA KÓSTOLÓRÓL

    Novemberben a Heinemann Testvérek Kft. szervezésében lezajlott egy igen nívósra sikeredett portói bor kóstoló, amit egy remek szakember tartott, aki nem más, mint a Real Companhia Velha cég jelenlegi tulajdonosa, Pedro Silva Reis.

    tovább